Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Jaki jest czas odpowiedzi Allegro na formularz zgłoszeniowy?  (Przeczytany 2568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hibiskus

• Gość
Jaki jest czas odpowiedzi Allegro na formularz zgłoszeniowy?
« dnia: Czerwiec 22, 2015, 20:09:55 »

Czas odpowiedzi pracowników Allegro na formularz zgłoszeniowy wysłany przez zwykłych użytkowników wynosi do 3 dni roboczych, przy czym Sprzedawcy z oznaczeniem: Standard Allegro traktowani są priorytetowo.

romanach

• Sr. Member
Podaj czas REALNY, a nie z sugerowanego w Pomocy.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2015, 20:47:31 »

;D Zapomnij Ty i inni naiwniacy o "trzech" dniach roboczych, ponieważ z chwilą zamordowania Cafe wypowiedzenia otrzymało wielu kumatych żywych Adminów - zostały boty pracujące metodą "kopiuj-wklej".
W ciągu "trzech dni roboczych" dostaniesz odpowiedź "na odwal się" i niezbędna jest dalsza korespondencja, aby:
- poinformować, że odpowiedź ma się nijak do treści maila;
- powtórzyć to, co było w pierwszym zgłoszeniu;
- domagać się odpowiedzi na zadane pytanie/poruszony problem jasno i treściwie bez cytowania bełkotu z Pomocy.
I tak da capo al fine. Trwa to co najmniej tydzień. Liczony w dniach roboczych>:(
Nic się nie zmieniło - ale było CP i można było szybciej uzyskać odpowiedź. Teraz jest FB ... i czarna dziura, bo tam nie ma kto odpowiadać.  Tak samo działa formularz. :(

hibiskus

• Gość
To co piszesz Romanach to prawda w zdecydowanej większości ...
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2015, 21:02:23 »

wszystkich zapytań zgłaszanych przez formularz kontaktowy ... a ja jestem wyjątkową szczęściarą ... i dotychczas nigdy nie czekałam dłużej niż 1-2dni ... no ale wszędzie muszą być chyba jakieś wyjątki i to co piękne ... pewnie też się kiedyś skończy ;).

romanach

• Sr. Member
Zapominasz o jednym - są lepsi i lepsiejsi.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2015, 21:14:20 »

Userzy z dużym dorobkiem na Allu/firmy mają szybką ścieżkę. Inni... lepiej nie mówić. Wielokrotnie jestem podręczną CP dla tych, którzy nie mogą doczekać się odpowiedzi przez formularz.

hibiskus

• Gość
doskonale to rozumiem ...
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 22, 2015, 21:26:46 »

pamiętając jak bardzo ... razem z Aurelią pomagałyście innym na CP  :) i bardzo się cieszę, że jesteś  teraz tutaj ...  z nami  ;).

modliszka

• Gość
Odp: Jaki jest czas odpowiedzi Allegro na formularz zgłoszeniowy?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 28, 2015, 15:37:30 »

problem ze wznowieniem aukcji z automatu - czas konkretnej odpowiedzi Allegro na formularz: 31 minut  :)

Strona wygenerowana w 0.127 sekund z 33 zapytaniami.