Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: PiS zmieni hymn Polski  (Przeczytany 330 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dr Bolivar Trask

• Hero Member
PiS zmieni hymn Polski
« dnia: Maj 31, 2016, 18:24:25 »

PiS zmieni hymn Polski?! Posłuchaj „Pani Beato za panią stoi cały naród...”! Zespół muzyczny "Oro Prawica" nagrał utwór dla premier Beaty Szydło.
Na sejmowych korytarzach od kilku dni posłowie Prawa i Sprawiedliwość non stop nucą pod nosem piosenkę!
Czy możemy zacząć się żegnać z Mazurkiem Dąbrowskiego?  :o :o ;D ;D   Żyjemy i będziemy żyć nie tylko w blasku naszej przeszłości, w poezji naszych legend i sztuki, nie tylko w zmieszaniu naszej krwi z waszą i wiernym trwaniu przy ideałach obywatelstwa, ale i w żywym sercu naszego narodu.

oro prawica

Eryk-Wiking

• PF
  • *
Odp: PiS zmieni hymn Polski.........
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2016, 21:12:32 »

Nie popadałbym w jakąś fobię i paranoję.
PiS to tylko partia polityczna zrzeszająca jak na dzień dzisiejszy niezadowolonych po
rozdaniu poprzedniej talii kart w stylu PO, ludzi również bardzo wiekowych z
kompleksami niższości żyjących w tzw zapomnieniu i karmiących się przeszłością- jej wycinkami wg własnego "chcenia i życzenia", jak również za młodych - poszukujących jakiegoś istnienia, głosu, sensu , praw. Albo z ludzi , którym się wydaje ,że powinni coś bezinteresownie dostać, że się należy. Stan ten potrwa może jeszcze z dekadę. Może jakaś VI RP zadowoli przynajmniej większość w ilości 51 %.
    Na pocieszenie- w pewnych miejscach na świecie niektórzy by chcieli mieć większość problemów tych wymienionych ludzi.

Cieszmy się przynajmniej pokojem i spokojem. Sugestia tylko ;)
   Sam tak czynię: pracuję, żyję, kocham , staram się zrozumieć czasem, czerpię z osiągnięć wiedzy , techniki, chodzę i podziwiam naturę- taki mój wybór i nie jestem nieszczęśliwy i nie żądam : taki mój wybór i nawet nie namawiam innych- do niczego , spotykam się czasami i rozmawiam :) Powodzenia i pomyslnosci.

Strona wygenerowana w 0.252 sekund z 34 zapytaniami.